Zábava

Chytrá elektronika hraje v našich životech čím dál větší roli. Mohlo by se zdát, že bude vše snazší. Ale s množstvím nových technologií a formátů se věci naopak komplikují, místo aby se zjednodušily. Na stole leží několik ovládačů pro televizi, DVD, satelitní tuner. Klimatizaci je možné ovládat je přes samostatné dálkové ovládání, přehrát hudbu a filmy uložené v počítači je možné jen jejich přenesením na USB disku. Přitom všechny tyto technologie je možné integrovat do inteligentní elektroinstalace.


INTEGRACE DO JEDNOHO OVLADAČE

Veškerou AV techniku můžete ovládat pouze jedním ovladačem. Stejným ovladačem můžete ale řídit celý dům, rozsvítit světla, zapnout topení nebo otevřít garáž. Nebo vše můžete ovládat pomocí tabletu, je to jen na vás.


FILMOTÉKA

Můžeme vám vytvořit dokonalé domácí kino. Filmy můžete mít uložené na síťovém disku a přehrát si je jednoduše kdekoliv. Stejně jednoduše můžete ukázat rodičům fotky z dovolené. Vše jednoduše pomocí jednoho ovladače.


MUZIKA + SPOTIFY

Poslech vaší oblíbené muziky je také tak snadný. Navíc novou muziku si už nemusíte kupovat. Nabízíme integraci aplikací Spotify nebo Deezer, které neomezený poslech muziky. Můžete také využít internetová rádia v aplikaci TuneIn.


AV TECHNIKA

Můžeme vám také nabídnout kompletní návrh AV techniky pro váš dům. Nabízíme kvalitní maticové přepínače, AV receivery i špičkové reproduktory.