Chytrý dům

CHYTRÝ DŮM

Systém inteligentní elektroinstalace řídí provoz Vašeho domu od regulace vytápění a klimatizace, ovládání osvětlení, rolet a jiných spotřebičů, až po zabezpečení domu a ochranu Vašeho majetku.

Váš dům můžete také ovládat na dálku přes mobilní telefon, tablet nebo počítač. Snadno si tak můžete na dálku zapnout topení, když se vracíte promrzlí z hor. Můžete se také podívat v mobilu na obraz z kamer, když vám přijde poplach ze zabezpečení.


KOMFORT

Největším benefitem chytrého domu je komfort. I když samotný systém může být velmi složitý, jeho ovládání je naopak velice jednoduché a vy máte neustálý přehled, co se vašem domě děje. Jednoduše tak můžete ovládat zabezpečení, nastavit teplotu v jednotlivých místnostech nebo zapnout zavlažování.


ÚSPORY ENERGIE, MĚŘENÍ SPOTŘEBY

Správným nastavením vytápění jednotlivých místností můžete také ušetřit značné množství nákladů na vytápění. V praxi je možné ušetřit až 30% nákladů pouhou optimalizací vytápění. Můžete také sledovat spotřebu elektřiny, vody nebo plynu.


OSVĚTLENÍ A ŽALUZIE

Řízení osvětlení a žaluzií je základní funkcí chytrého domu. Nyní již nemusíte každé světlo nebo žaluzii ovládat samostatně. Můžete si vytvořit několik jednoduchých scén a ovládat celý dům najednou. Je také možné světla zapínat automaticky po setmění, nebo stáhnout žaluzie při silném větru.


JEDNODUCHÉ NASTAVENÍ

Sami si pomocí ovládacího programu můžete nastavit časový program pro vytápění jednotlivých místností, nastavit scény pro zapínání světel a ovládání rolet nebo nastavit časový program pro spouštění zavlažování.


TECHNOLOGIE

Inteligentní elektroinstalace nabízíme již řadu let. Našim zákazníkům nabízíme prověřené technologie vyráběné v EU nebo USA, které ale mají vysoký poměr cena výkon. Nabízíme také instalaci ostatních technologií, jako jsou tepelná čerpadla, rekuperace, klimatizace nebo domácí spotřebiče. Jen tak může být váš dům opravdu komfortní.